Podziękowania dla gości na chrzest

Jeśli chcemy oryginalnie i ciekawie podziękować naszym bliskim za obecność oraz zaangażowanie w uroczystość, warto zwrócić uwagę na drewniane podziękowania dla gości na chrzest. W ten sposób nie tylko pokażemy, jak bardzo jesteśmy wdzięczni, ale również jak ważni są dla nas bliscy i jak dużą rolę grają w naszym życiu. Bez nich tej uroczystości przecież by nie było, zatem zasługują na nie tylko słowo “dziękuję”, ale również mały gest który sprawi, że zrobi im się po prostu miło. Upominki dla gości na chrzest będą mogły posłużyć jako ozdoby bądź po prostu pamiątki, które będą wywoływać piękne wspomnienia.

Cena za serduszko: 1,00 zł – możliwość zakupu koperty (dostępne kolory: różowy, niebieski lub brązowy). Cena koperty 0,20 zł / sztuka.

Wymiary: 7 cm x 6 cm. Drewno o grubości 0,3 mm. Z tyłu podziękowania znajduje się magnes. Wysoka jakość wykonania, elementy szlifowane.

Zamówienie możesz złożyć w serwisie Allegro lub przez wiadomość e-mail. Składając zamówienie przez e-mail pamiętaj, aby podać kod produktu: N0039 oraz potrzebne informacje do realizacji zamówienia. W razie pytań zapraszam do kontaktu – wszystkie formy kontaktu znajdziesz w menu.

Wzór 1

Podziękowania za chrzest dla gości

Wzór 2

Upominki dla gości czekoladki

Wzór 3

Upominki dla gości czy warto

Wzór 4

Prezenty dla gości diy

Wzór 5

Upominki dla gości diy

Wzór 6

Upominki dla gości dzieci

Wzór 7

Upominki dla gości forum

Wzór 8

Prezenty dla gości herbata

Wzór 9

Prezenty dla gości hotelowych

Wzór 10

Upominki dla gości herbata

Zobacz nasze podobne oferty w serwisie Allegro:

1) https://allegro.pl/oferta/podziekowania-dla-gosci-na-chrzest-roczek-magnes-8037652790
2) https://allegro.pl/oferta/podziekowania-dla-gosci-na-chrzest-serce-magnesy-8119253363
3) https://allegro.pl/oferta/podziekowania-dla-gosci-na-chrzest-roczek-stopki-8039319521

Jeżeli powyższe odnośniki nie działają to pamiętaj, że wszystkie wzory znajdziesz również na naszej stronie lub w serwisie Allegro. Informacje znajdziesz w menu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *